O nas

Klinika Złotniki to wyjątkowe miejsce mieszące się w zachodniej części Wrocławia w nowoczesnej i ciągle rozwijającej się dzielnicy Złotniki. Stosujemy zaawansowane technologie medyczne dla zapewnienia zdrowego i pięknego wyglądu. Do Państwa dyspozycji oferujemy pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z dziedzin medycyny estetycznej, kosmetologii, ortopedii, chirurgii i radiologii. Na miejscu możecie zrelaksować się podczas masażu lub zabiegu kosmetycznego, ale także poprawić niedoskonałości sylwetki, ujędrnić i wysmuklić ciało. Dyplomowani kosmetolodzy oraz lekarze medycyny estetycznej pomogą spowolnić procesy starzenia poprzez terapie dostosowane indywidualne do każdego pacjenta w oparciu o najnowocześniejsze preparaty medyczne i procedury zabiegowe. Na miejscu dostępni są doświadczeni lekarze z dziedzin ortopedii, chirurgii i radiologii, którzy mogą dokonać oceny stanu zdrowia za pomocą najnowszej klasy sprzętu ultrasonograficznego USG oraz leczenia za pomocą produktów na bazie kwasu hialuronowego oraz terapii osoczem. Od chwili przekroczenia progu Kliniki pozostają Państwo pod opieką doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego Zespołu ciągle podnoszącego swoje kwalifikacje odbywając szereg szkoleń. Korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń hi-tech i zabiegów dobieranych indywidualnie do każdego pacjenta. Holistyczne podejście, doświadczenie i indywidualne terapie to coś, co wyróżnia Nas na tle konkurencji. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

Do zobaczenia w Klinice Złotniki. ,,Piękno i zdrowie w jednym miejscu”

Zbigniew Pawęzowski

lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Założyciel Kliniki Złotniki we Wrocławiu. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Specjalista z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii zdobywałem w trakcie pracy i dyżurów w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki przy Dolnośląskim Centrum Urazowym we Wrocławiu oraz podczas ostrych dyżurów w SOR. Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Posiadam szeroką wiedzę oraz umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Przykładam szczególną wagę do efektu, który ma zadowolić pacjenta, ale także do bezpieczeństwa każdego zabiegu. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji czynnie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach. Zapewniam, że w swojej pracy wielką wagę przywiązuję do najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego używam najlepszych dostępnych preparatów medycznych.

Ewelina Pawęzowska

magister kosmetologii

Założycielka Kliniki Złotniki we Wrocławiu. Absolwentka studiów na kierunku kosmetologia w Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu oraz studiów magisterskich na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z lekarzami oraz uczestnicząc w wielu kongresach, szkoleniach i kursach. Specjalizuje się w technologiach mających zahamować procesy starzenia się skóry a także w terapiach blizn. W Klinice Złotniki oferuje zabiegi na twarz i ciało, mające na celu zapewnić zdrowy wygląd skóry i sylwetki, a także działać wspomagająco w terapiach z różnymi dermatozami. Praca jest jej pasją, na codzień chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem tworząc indywidualne protokoły zabiegowe.

David Szostak

lekarz w trakcie specjalizacji w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej

Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Studiował na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. 5 lat doświadczenia zawodowego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu, wykonując w tym czasie liczne badania USG. Posiada certyfikat umiejętności w zakresie diagnostyki ogólnej USG wydanego przez Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne

Damian Nikodem

magister fizjoterapii

Dagmara Nowicka

magister fizjoterapii

Magdalena Beker 

magister fizjoterapii