Kosmetologia Wrocław

Zabiegi z zakresu kosmetologii to procedury terapeutyczne dostosowane indywidualnie do każdego pacjenta. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym kosmetolog może uzyskać bezpieczne, trwałe efekty zabiegowe. To osoba posiadająca wykształcenie wyższe, która nieustannie szkoli się z nowych procedur zabiegowych i terapeutycznych na szkoleniach w kraju i za granicą. Zakres kompetencji kosmetologa to zabiegi liftingujące i ujędrniające twarz, terapie redukujące cellulit i rozstępy, a także nowoczesne rozwiązania z zakresów peelingów chemicznych i medycznych. Kosmetologia wykorzystuje do pracy różnego rodzaju rozwiązania technologiczne aparaturowe: ultradźwięki, sonoforezę, jonoforezę, peeling kawitacyjny, mezoterapię, fale radiowe, dermomasaż, liposukcje ultradźwiękową, mikrodermabrazję czy oxybrazję i wiele innych.

Kosmetologia to doskonała propozycja dla tych Pacjentów zdecydowanych na poprawę swojej urody lub korektę niedoskonałości, którzy wybierają metody łagodniejsze, mniej inwazyjne, często wymagające większej liczby powtórzeń. Jednak zawsze charakteryzujące się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem terapii. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą zabiegową kosmetologii w Klinice Złotniki.

KOSMETOLOGIA PROFESJONALNA

PEELING KAWITACYJNY
OCZYSZCZANIE WODOROWE
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA
MEDIDERMA PEELINGI MEDYCZNE
ZABIEGI PIELĘGNACYJNE DERMAQUEST
PEELING PRX T-33 BIOREWITALIZACJA SKÓRY BEZ ZŁUSZCZANIA
MIKRODERMABRAZJA
OXYBRAZJA/INFUZJA TLENOWA
RADIOFREKFENCJA/FALE RADIOWE
MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA
LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA
DERMOMASAŻ/MASAŻ PRÓŻNIOWY
SONOFOREZA
JONOFOREZA
GALWANIZACJA
DEPILACJA WOSKIEM LYCON
MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ
MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY

STYLIZACJA PROFESJONALNA

STYLIZACJA BRWI I RZĘS
MANICURE I PEDICURE
MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY

SKLEP

“Profesjonalna, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta obsługa. Zabiegi przeprowadzane w miłej atmosferze, sama przyjemność, aż chce się tam wracać. Polecam gorąco panią Ewelinę, ma dużą wiedzę i jest bardzo profesjonalna !”

Karolina K.

“Bardzo Profesjonalna i konkretna Doktor. Wykonała usg i podała diagnozę, którą się okazała trafna. Gabinet nowoczesny. Polecam.

Jan M.

PROFESJONALNY
SERWIS

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dostępny parking

SMS z przypomnieniem o wizycie

Rejestracja online

Można płacić kartą

KLINIKA ZŁOTNIKI

Piękno i zdrowie w jednym miejscu