Zbigniew Pawęzowski

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Założyciel Kliniki Złotniki we Wrocławiu. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Specjalista z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii zdobywałem w trakcie pracy i dyżurów w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki przy Dolnośląskim Centrum Urazowym we Wrocławiu oraz podczas ostrych dyżurów w SOR. Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Posiadam szeroką wiedzę oraz umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Przykładam szczególną wagę do efektu, który ma zadowolić pacjenta, ale także do bezpieczeństwa każdego zabiegu. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji czynnie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach. Zapewniam, że w swojej pracy wielką wagę przywiązuję do najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego używam najlepszych dostępnych preparatów medycznych.

Ewelina Pawęzowska

Magister Kosmetologii

Założycielka Kliniki Złotniki we Wrocławiu. Absolwentka studiów na kierunku kosmetologia w Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu oraz studiów magisterskich na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z lekarzami oraz uczestnicząc w wielu kongresach, szkoleniach i kursach. Specjalizuje się w technologiach mających zahamować procesy starzenia się skóry a także w terapiach blizn. W Klinice Złotniki oferuje zabiegi na twarz i ciało, mające na celu zapewnić zdrowy wygląd skóry i sylwetki, a także działać wspomagająco w terapiach z różnymi dermatozami. Praca jest jej pasją, na codzień chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem tworząc indywidualne protokoły zabiegowe.

David Szostak

Lekarz w trakcie specjalizacji w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej

Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Studiował na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. 5 lat doświadczenia zawodowego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu, wykonując w tym czasie liczne badania USG. Posiada certyfikat umiejętności w zakresie diagnostyki ogólnej USG wydanego przez Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne