Zbigniew Pawęzowski

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Założyciel Kliniki Złotniki we Wrocławiu. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Specjalista z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii zdobywałem w trakcie pracy i dyżurów w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki przy Dolnośląskim Centrum Urazowym we Wrocławiu oraz podczas ostrych dyżurów w SOR. Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Posiadam szeroką wiedzę oraz umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Przykładam szczególną wagę do efektu, który ma zadowolić pacjenta, ale także do bezpieczeństwa każdego zabiegu. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji czynnie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach. Zapewniam, że w swojej pracy wielką wagę przywiązuję do najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego używam najlepszych dostępnych preparatów medycznych.

umów wizytę
Ewelina Pawęzowska

Magister Kosmetologii

Założycielka Kliniki Złotniki we Wrocławiu. Absolwentka studiów na kierunku kosmetologia w Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu oraz studiów magisterskich na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z lekarzami oraz uczestnicząc w wielu kongresach, szkoleniach i kursach. Specjalizuje się w technologiach mających zahamować procesy starzenia się skóry a także w terapiach blizn. W Klinice Złotniki oferuje zabiegi na twarz i ciało, mające na celu zapewnić zdrowy wygląd skóry i sylwetki, a także działać wspomagająco w terapiach z różnymi dermatozami. Praca jest jej pasją, na codzień chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem tworząc indywidualne protokoły zabiegowe.

umów wizytę
David Szostak

Lekarz w trakcie specjalizacji w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej

Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Studiował na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. 5 lat doświadczenia zawodowego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu, wykonując w tym czasie liczne badania USG. Posiada certyfikat umiejętności w zakresie diagnostyki ogólnej USG wydanego przez Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne

umów wizytę