MANICURE ŻELOWY Wrocław

Pierwsze miejsce we Wrocławiu, które zadba o Ciebie kompleksowo. Chcemy, abyś poczuła się wyjątkowo.

Piękne i zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety, więc jeśli cenisz sobie wygodę i trwałe paznokcie przez długi czas proponujemy wybrać manicure żelowy. Jest to metoda, która pozwala na osiągnięcie paznokci o różnym kształcie jak migdał, owal, kwadrat itp. Klinika Złotniki oferuje manicure żelowy wykonywany na renomowanej marce Indigo. Posiadamy bogatą ofertę kolorystyczną oraz gwarantujemy bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu. Manicure żelowy wykonywany jest przez dyplomowanych kosmetologów. Pracujemy na jednorazowych i wysterylizowanych produktach w trosce o Twoje dłonie.

Tylko u Nas ! Jeśli pragniesz nie tylko starannej stylizacji Twoich dłoni, ale także troszczysz się o wygląd i kondycję Twojej płytki, skórek oraz skóry dłoni pragniemy zaproponować szereg pakietów dodatkowych, aby kompleksowo zadbać o Twoje dłonie.

Zdajemy sobie sprawę, iż obowiązki dnia codziennego powodują brak czasu na odpowiednia pielęgnację. Czy warunki i środowisko pracy powoduje, że skóra Twoich dłoni jest nadmiernie przesuszona ? Odpowiednio przygotowane zabiegi pielęgnacyjne w naszej klinice sprawią, że poczujesz na nowo gładką, miękką skórę dłoni i piękne zadbane paznokcie. W ofercie znajdziecie kompleksową opiekę zabiegów leczniczych i upiększających jak manicure hybrydowy, żelowy, SPA. Posiadamy też ofertę leczenia zmian skórnych czy chorób płytki paznokciowej. Oferujemy także mezoterapia czy odpowiednio dobrane do problemu kwasy medyczne na Twoje dłonie byś mogła cieszyć się ich pięknym i zdrowym wyglądem na długo. Cierpisz na nadmiernie przesuszoną skórę dłoni ? Doskonale to rozumiemy ! Przyjdź do nas i skorzystaj z zabiegu parafiny na dłonie, która ukoi Twoją szorstką skórę dłoni.